fbpx

VANNA ACCENT

Vanna Accent – brīvi stāvoša akmens masas vanna ar perfekti glancētu virsmu, pieejami vairāk nekā 150 dažādi toņi no universālās RAL krāsu sistēmas, iespējams izvēlēties dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Vanna izskatās neliela, tomēr tā ir funkcionāli piemērota un ļoti ērta vienam cilvēkam, bez tam vannas iespaidīgais tilpums pieļauj vannošanos arī divatā. Vanna aizņem maz vietas, un tāpēc ir ļoti piemērota nelieliem pilsētas dzīvokļiem.

Papildus varat komplektēt ar Vispool® izlietni, izvēloties no mūsu izlietņu klāsta.

VANNA ACCENT

Par Vispool® produkcijas tehniskajiem jautājumiem, izpildes un apskates iespējām, kā arī lai uzzinātu, kur konkrētā vanna ir apskatāma ekspozīcijā, lūdzam Jūs sazināties ar Vispool® zīmola pārstāvi pa tālruni +371 26412394 vai info@vispool.lv.

Yksityiskohdat

Weight 115 kg
Dimensions 1670 × 710 × 620 mm
ÄÄNENVOIMAKKUUS

220 l

MATERIAALI

MARMORYL®

VÄRIT

RAL väreissä

PINTA

Kiiltävä emali

YLIVIRTAUSSIFONI

ilman, kanssa

Kur iegādāties?

Akmens masas vanna Accent tiek izgatavota ar MARMORYL® liešanas tehnoloģiju izmantojot dabisku drupinātu marmoru un augstākās kvalitātes kompozītmateriālus.

MARMORYL® tehnoloģijas paaugstinātais plastiskums un lieliskā iespēja apstrādāt materiālu ar rokām, ļauj izveidot unikālus izstrādājumus, radīt dažādus individuālus risinājumus atbilstoši pasūtītāja izvēlētai formai, krāsai un izmēriem – tā ir iespēja radīt neatkārtojamu dizainu saskaņā ar Jūsu gaumi un atbilstoši vannas istabas izmēriem un iekārtojumam.

MARMORYL® tehnoloģija ļauj kombinēt arī dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Ražotāja garantija – 25 gadi.

Vispool® izstrādājumu kolekciju kopumā raksturo pārdomāti funkcionāls, praktisks dizains – mūsu akmens masas izstrādājumi atšķiras ar savdabīgu individualitāti un nepārprotamu raksturu – jebkuram interjeram Jūs atradīsiet piemērotu Vispool® izstrādājumu.

Perfekti glancēta virsma, iespējami vairāk kā 150 dažādu toņu no RAL universālās krāsu sistēmas.

Vispool® zīmols ir augstākās kvalitātes garantija – katrs izstrādājums tiek izgatavots ar amatniecisku prasmi un atbildīgu attieksmi. Profesionāla pieeja, savstarpēja sapratne no pusvārda un rūpes par klienta labsajūtu ir mūsu kolektīva svarīgākās prioritātes.

Kur iegādāties?

Esam uzkrājuši lielu daudzumu specifisku zināšanu, kuras pielietojam radot katru jaunu izstrādājumu, risinot katru jaunu uzdevumu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti izmantotu iespējas un priekšrocības izvēloties Vispool® izstrādājumus un veidojot savu perfekto vannas istabas dizainu, spētu uzticēties mūsu komandas pieredzei.

Mēs ar patiesu interesi un profesionālu pārliecību realizējam jūsu idejas un atrisinām nestandarta uzdevumus, saistītus ar Jūsu vannas istabas iekārtošanu, un ar cieņu un pateicību rūpējamies par katru mūsu klientu un vienmēr nodrošinam maksimālu atbalstu jebkurā situācijā.

Uz Jūsu pieprasījumu atbildēsim iespējami īsā laikā

Vispool® akmens masas vannas, izlietnes un dušas paliktņi tiek ražoti Latvijā, Olaines novada, Rožlejās, šeit atradīsiet arī paraugu ekspozīciju un dizaina meistardarbnīcu.

Visus Vispool® izstrādājumus var apskatīt un iegādāties pie mūsu apstiprinātajiem izplatītājiem.

Šeit varat apskatīt arī mūsu zīmola AURA™ brīvi stāvošo vannu kolekciju.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar Vispool® pārstāvi pa tālruni +371 26412394 vai info@vispool.lv.