fbpx
  • ACCENT

Vanna Accent – brīvi stāvoša akmens masas vanna ar perfekti glancētu virsmu, pieejami vairāk nekā 150 dažādi toņi no universālās RAL krāsu sistēmas, iespējams izvēlēties dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Vanna izskatās neliela, tomēr tā ir funkcionāli piemērota un ļoti ērta vienam cilvēkam, bez tam vannas iespaidīgais tilpums pieļauj vannošanos arī divatā. Vanna aizņem maz vietas, un tāpēc ir ļoti piemērota nelieliem pilsētas dzīvokļiem.

Papildus varat komplektēt ar Vispool® izlietni, izvēloties no mūsu izlietņu klāsta.

Tehniskie dati

Weight 115 kg
Dimensions 1670 × 710 × 620 mm
Köide

220 l

Materjali

MARMORYL®

Värvid

RAL värv chart

Kate

Läikiv

Ülevoolu sifoon

Ilma, Koos

Eksponeeritud

, ,

Akmens masas vanna Accent tiek izgatavota ar MARMORYL® liešanas tehnoloģiju izmantojot dabisku drupinātu marmoru un augstākās kvalitātes kompozītmateriālus.

MARMORYL® tehnoloģijas paaugstinātais plastiskums un lieliskā iespēja apstrādāt materiālu ar rokām, ļauj izveidot unikālus izstrādājumus, radīt dažādus individuālus risinājumus atbilstoši pasūtītāja izvēlētai formai, krāsai un izmēriem – tā ir iespēja radīt neatkārtojamu dizainu saskaņā ar Jūsu gaumi un atbilstoši vannas istabas izmēriem un iekārtojumam.

MARMORYL® tehnoloģija ļauj kombinēt arī dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Ražotāja garantija – 25 gadi.

SAISTĪTIE PRODUKTI

Esam uzkrājuši milzīgu daudzumu specifisku zināšanu, kuras pielietojam radot katru jaunu izstrādājumu, risinot katru jaunu uzdevumu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti izmantotu iespējas un priekšrocības izvēloties Vispool® izstrādājumus un veidojot savu perfekto vannas istabas dizainu, spētu uzticēties mūsu komandas pieredzei.

Mēs ar patiesu interesi un profesionālu pārliecību realizējam jūsu idejas un atrisinām nestandarta uzdevumus, saistītus ar Jūsu vannas istabas iekārtošanu, un ar cieņu un pateicību rūpējamies par katru mūsu klientu un vienmēr nodrošinam maksimālu atbalstu jebkurā situācijā.

Vispool® akmens masas vannas, izlietnes un dušas paliktņi tiek ražoti Latvijā, Olaines novada, Rožlejās, šeit atradīsiet arī paraugu ekspozīciju un dizaina meistardarbnīcu.

Vannu Accent  un citus mūsu izstrādājumus var iegādāties pie mūsu apstiprinātajiem izplatītājiem.

Šeit varat apskatīt arī mūsu zīmola AURA™ brīvi stāvošo vannu kolekciju.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar Vispool® pārstāvi pa tālruni +371 67 964 202 vai info@vispool.lv.

Uz Jūsu pieprasījumu atbildēsim iespējami īsā laikā

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

© Copyright - VISPOOL Ltd.